پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی - اخبار
زندگی نامه حسین خان محمدی عضو شورای نسیم شهر
phoca_thumb(1) phoca_thumb(2) phoca_thumb(3) phoca_thumb(4) phoca_thumb(5) phoca_thumb(6) phoca_thumb(7) phoca_thumb(8) phoca_thumb(0)

سخن اول

IMAGE
به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی و رئیس اتاق فکر به مناسبت روز شورای اسلامی گفت :

پربازدیدترین اخبار

آرشیو

سامانه پیامکی دریافت انتقادات و پیشنهادات

10009121240336

آمار کاربران سایت

امروز5
دیروز17
این هفته31
این ماه462
مجموع24138

آی پی بازدیدکنندگان : 34.228.185.211
Unknown ? Unknown Wed 26 Jun 2019 11:23

اخبار

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، ترور و تروریست را لکه ننگی در دامن جامعه جهانی بشریت دانست و گفت که همه دولتمردان جهان برای حذف آن باید تلاش نمایند. وی شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی روز 17 خرداد 96  در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی را خدمت مقام عظمای ولایت، مردم شهید پرور ایران اسلامی و خانواده های ایشان تسلیت گفت و افزود که واژه ترور در هیچ قاموسی نمی گنجد و این گونه رفتار های وحشیانه نه تنها در عزم راسخ ایران و ایرانی خللی وارد نمی کند بلکه همدلی و همبستگی مردم بزرگ ما را نیز به همراه دارد.

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان های بهارستان و رباط کریم در دور دوم انتخابات مجلس دهم ، این حضور را اطاعت از فرامین مقام عظمای ولایت در مشارکت آگاهانه و حمایت از مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه بین الملل دانست و صحنه انتخابات در ایران را نماد مردم سالاری دینی خواند و افزود که نتایج انتخابات در ایران سالمترین نتایج در جهان است و آن را مدیون نظم و امنیت حاصل از دور اندیشی ها ی رهبر فرزانه انقلاب و زحمات بی شائبه  و تلاش های شبانه روزی همه سازمان ها و ارگان های امنیتی ، نظامی و انتظامی تحت فرامین معظم له به عنوان فرماندهی کل قوا عنوان کرد .

وی در ادامه ضمن تبریک به همه منتخبین مردم در مجلس دهم علی الخصوص نماینده دهم شهرستان های بهارستان و رباط کریم، ایشان را نماینده همه طیف های مردمی دانست و توفیق مجلس دهم در حل مشکلات پیش روی ملت بزرگ ایران را که با تمام وجود در پای صندوق های رأی حاضر می شوند را از خداوند متعال خواستار شد.

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان های بهارستان و رباط کریم را به حضور پرشور در پای صندوق های رأی در روز جمعه دهم اردیبهشت 95 دعوت کرد.

وی که هشت سال دفاع مقدس را کاملا درک کرده ، انتخابات را در کشور ایران ، آزاد عنوان کرد و افزود که اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این جهان وانفسا که هر کشوری با توسل به زور و قدرت خویش در صدد است تا کشورهای ضعیف تر را تحت سلطه و استثمار خود درآورد ، در همین انتخابات آزاد است که به فرموده مقام عظمای ولایت ، نمونه بارز مردم سالاری دینی در دنیا است.

خان محمدی در ادامه افزود که اصولگرا و اصلاح طلب دو بال این مردم سالاری هستند  که در قالب رقابت سالم و کنترل شده و با نظارت سازمان های موظف که در قانون تعریف شده است خواهد توانست سرنوشت آینده کشور را به درستی رقم زده و همانند سی و هفت سال گذشته آن را به سرمنزل مقصود برساند.

وی از مردم بزرگ و فهیم شهرستان های بهارستان و رباط کریم خواست تا همشهریان و دوستان خود را با رقابت های ناسالم آزرده خاطر ننموده چراکه پس از انتخابات زندگی اجتماعی به ارامش قبلی خود بازخواهد گشت و تنها کسانی آسیب خواهند دید که این رقابت های اجتماعی را به دشمنی و کینه توزی های شخصی بدل نموده اند.

وی در پایان خاطرنشان ساخت که هر یک از کاندیداهای رقیب که در این انتخابات پیروز شوند نماینده همه مردم شهرستان خواهند بود و طبق قانون و وجدان خویش موظف به خدمات رسانی عمومی خواهند بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) در دیدار آقای شی جین پینگ رئیس جمهوری خلق چین و هیأت همراه، با اشاره به سابقه‌ی کهنِ ارتباطات تجاری و فرهنگی دو ملت ایران و چین، تأکید کردند: دولت و ملت ایران همواره به دنبال گسترش روابط با کشورهای مستقل و قابل اطمینان همچون چین بوده و هستند و بر همین اساس، توافق رؤسای جمهوری ایران و چین برای یک روابط استراتژیک ۲۵ ساله، کاملاً درست و حکمت‌آمیز است.

رهبر انقلاب اسلامی، سخنان رئیس‌جمهور چین مبنی بر لزوم احیای «جاده‌ی ابریشم» و گسترش همکاری‌های کشورهای واقع در این مسیر را ایده‌ای کاملاً منطقی و قابل قبول خواندند و گفتند: جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه همکاری‌های چین در دوران تحریم را فراموش نخواهد کرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، «انرژی» را یکی از مسائل مهم دنیا خواندند و خاطرنشان کردند: ایران تنها کشور مستقل در منطقه است که در زمینه‌ی انرژی می‌تواند مورد اطمینان قرار گیرد زیرا برخلاف برخی کشورهای منطقه، سیاست انرژی ایران تحت تأثیر هیچ عامل غیرایرانی قرار نمی‌گیرد.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی به نقل از همشهری آنلاین ، یک افسر بلندپایه سوری می‌گوید، عملیات نجات خلبان روسیه در شمال سوریه، با شش کماندو از حزب‌الله و ۱۸ کماندو ارتش سوریه و زیر نظر سردار قاسم سلیمانی انجام شده است.

نماز جمعه ؛ یکی از شیوه های زیبا و دلپذیری است  که از سوی دین مبین اسلام به منظور تحقق آرمان های اجتماعی ، تشریح گردیده است.

نماز جمعه علاوه بر اهداف عبادی و تربیتی  رویکردی به حکمت ها و مصلحت ها ی اجتماعی همچون وحدت و همدلی ،‌تعاون و برادری ،‌عدالت و انصاف و صلح و همزیستی دارد.

حسین خان محمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، توافق هسته ای را تبریک گفت و افزود که این موفقیت حاصل رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و مقاومت ملت بزرگ ایران در مقابل زیاده خواهی دشمنان است که با پیگیری های شبانه روزی تیم مذاکره کننده فعلی و برآیند مذاکرات قبلی به نتیجه رسید.وی نتیجه این ماراتن 12 ساله را  برد-بردعنوان کرد و گفت در پایان این مقاومت بزرگ ، ایران به باشگاه جهانی هسته ای پیوست که انشاءالله در آینده ای نزدیک ثمره آن را خواهیم دید.

 

 

دوهفته نامه پیام گلستان :

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظایف شورای اسلامی شهرها، تعیین شهردار است. شهردار بازوی اجرایی شورای اسلامی در اجرای مصوبه‌ها و قوانینی است که توسط اعضای شورای شهر تعیین می‌شود. شورای شهر همانند قوه مقننه و شهردار همانند قوه مجریه برای یک شهر هستند. حال در نظر بگیرید، بازوی اجرای شورای شهر در شش ماه گذشته در بلاتکلیفی به سر ببرد!

پدافند غیرعامل یا دفاع غیرعامل به مجموعه اقداماتی باید گفت که قبل از خطر انجام  می گیرد که در زمان بروز هرگونه تهدیدطبیعی و یا غیر طبیعی موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی ،‌ساختمانی ،‌تأسیسات ، تجهیزات ، اسناد و شریان های حیاتی در یک منطقه و یا کشور صورت می گیرد.

حسین خان محدی در ادامه بحث  خود در خصوص پدافند غیر عامل که امروزه یکی از ضروری ترین آموزش های شهروندان کشورها محسوب می شود گفت : پدافند غیرعامل ریشه در فطرت انسان و همه موجودات زنده داردو آنها در مقابل بلایا و خطرات و مواردی که آنها را تهدید می کنند قبل از آنکه خطر را احساس کنند پیشگیری های لازم را انجام می دهند و خداوند این را در هدایت آنها قرار داده است .