پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی - دعوت حسین خان محمدی به حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی
زندگی نامه حسین خان محمدی عضو شورای نسیم شهر
phoca_thumb(1) phoca_thumb(2) phoca_thumb(3) phoca_thumb(4) phoca_thumb(5) phoca_thumb(6) phoca_thumb(7) phoca_thumb(8) phoca_thumb(0)

سخن اول

IMAGE
به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی و رئیس اتاق فکر به مناسبت روز شورای اسلامی گفت :

پربازدیدترین اخبار

آرشیو

سامانه پیامکی دریافت انتقادات و پیشنهادات

10009121240336

آمار کاربران سایت

امروز5
دیروز17
این هفته31
این ماه462
مجموع24138

آی پی بازدیدکنندگان : 34.228.185.211
Unknown ? Unknown Wed 26 Jun 2019 11:29

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان های بهارستان و رباط کریم را به حضور پرشور در پای صندوق های رأی در روز جمعه دهم اردیبهشت 95 دعوت کرد.

وی که هشت سال دفاع مقدس را کاملا درک کرده ، انتخابات را در کشور ایران ، آزاد عنوان کرد و افزود که اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این جهان وانفسا که هر کشوری با توسل به زور و قدرت خویش در صدد است تا کشورهای ضعیف تر را تحت سلطه و استثمار خود درآورد ، در همین انتخابات آزاد است که به فرموده مقام عظمای ولایت ، نمونه بارز مردم سالاری دینی در دنیا است.

خان محمدی در ادامه افزود که اصولگرا و اصلاح طلب دو بال این مردم سالاری هستند  که در قالب رقابت سالم و کنترل شده و با نظارت سازمان های موظف که در قانون تعریف شده است خواهد توانست سرنوشت آینده کشور را به درستی رقم زده و همانند سی و هفت سال گذشته آن را به سرمنزل مقصود برساند.

وی از مردم بزرگ و فهیم شهرستان های بهارستان و رباط کریم خواست تا همشهریان و دوستان خود را با رقابت های ناسالم آزرده خاطر ننموده چراکه پس از انتخابات زندگی اجتماعی به ارامش قبلی خود بازخواهد گشت و تنها کسانی آسیب خواهند دید که این رقابت های اجتماعی را به دشمنی و کینه توزی های شخصی بدل نموده اند.

وی در پایان خاطرنشان ساخت که هر یک از کاندیداهای رقیب که در این انتخابات پیروز شوند نماینده همه مردم شهرستان خواهند بود و طبق قانون و وجدان خویش موظف به خدمات رسانی عمومی خواهند بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید