پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی - حسین خان محمدی: واژه ترور در هیچ قاموسی نمی گنجد
زندگی نامه حسین خان محمدی عضو شورای نسیم شهر
phoca_thumb(1) phoca_thumb(2) phoca_thumb(3) phoca_thumb(4) phoca_thumb(5) phoca_thumb(6) phoca_thumb(7) phoca_thumb(8) phoca_thumb(0)

سخن اول

IMAGE
به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی و رئیس اتاق فکر به مناسبت روز شورای اسلامی گفت :

پربازدیدترین اخبار

آرشیو

سامانه پیامکی دریافت انتقادات و پیشنهادات

10009121240336

آمار کاربران سایت

امروز5
دیروز17
این هفته31
این ماه462
مجموع24138

آی پی بازدیدکنندگان : 34.228.185.211
Unknown ? Unknown Wed 26 Jun 2019 11:16

حسین خان محمدی عضو و سخنگوی شورای اسلامی نسیم شهر و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، ترور و تروریست را لکه ننگی در دامن جامعه جهانی بشریت دانست و گفت که همه دولتمردان جهان برای حذف آن باید تلاش نمایند. وی شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی روز 17 خرداد 96  در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی را خدمت مقام عظمای ولایت، مردم شهید پرور ایران اسلامی و خانواده های ایشان تسلیت گفت و افزود که واژه ترور در هیچ قاموسی نمی گنجد و این گونه رفتار های وحشیانه نه تنها در عزم راسخ ایران و ایرانی خللی وارد نمی کند بلکه همدلی و همبستگی مردم بزرگ ما را نیز به همراه دارد.

وی همچنین ضمن محکوم کردن این عمل تروریستی، آمریکا و حامیان عربی-صهیونی تروریست را از این اعمال ناجوانمردانه برحذر داشت و گفت:  همانطور که امروز شاهد هستیم تروریست ها همانند گربه دست اربابان خود را نیز چنگ زده و برای اجرای اهداف خود هیچ مرز و کشوری را نمی شناسند.

خان محمدی در پایان از نیروهای ایثارگر، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد و حفظ نظم و امنیت در اقصی نقاط ایران اسلامی تقدیر و تشکر کرد و برای ایشان در تمام مأموریت ها آرزوی سلامتی کرد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید