پایگاه رسمی اطلاع رسانی حسین خان محمدی - سخن اول
زندگی نامه حسین خان محمدی عضو شورای نسیم شهر
phoca_thumb(1) phoca_thumb(2) phoca_thumb(3) phoca_thumb(4) phoca_thumb(5) phoca_thumb(6) phoca_thumb(7) phoca_thumb(8) phoca_thumb(0)

سخن اول

IMAGE
به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی و رئیس اتاق فکر به مناسبت روز شورای اسلامی گفت :

پربازدیدترین اخبار

آرشیو

سامانه پیامکی دریافت انتقادات و پیشنهادات

10009121240336

آمار کاربران سایت

امروز18
دیروز15
این هفته49
این ماه340
مجموع24566

آی پی بازدیدکنندگان : 34.201.121.213
Unknown ? Unknown Wed 17 Jul 2019 14:17

سخن اول

مقام معظم رهبری :  شما دیدید فتنه ای به وجود آمد ، کارهائی شد ، تلاش هائی شد ، آمریکا از فتنه گران دفاع کرد ، انگلیس دفاع کرد ، قدرت های غربی ، منافقین و سلطنت طلب ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه این اتحاد و اتفاق نامیمون ، مردم عزیزما در روز نهم دی ، در روز بیست و دوی بهمن ، آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد. 14/03/1389

9 دی حماسه پرشکوه مردم ایران اسلامی در حمایت از اندیشه های بلند حضرت امام خمینی ( ره ) و ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی وتجدید میثاق و بیعتی دوباره با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) بود.

حماسه ای که طی آن امت حزب الله و خداجوی ایران اسلامی بصورت خودجوش به صحنه آمده و بار دیگر عظمت انقلاب را به تصویر و نیز به رخ استکبار جهانی بکشند.

استکبار که بعد از پیروزی انقلاب با ضرب آهنگی تند و در مرحله رشد و شکوفائی آن ، توطئه های گوناگونی را طراحی و اجرا کرد . از حادثه طبس و جنگ تحمیلی گرفته تا هدف قراردادن هواپیمای مسافربری و تحریم های ناجوانمردانه و نهایتا فتنه هائی همچون 78 و 88 در فاصله یک دهه.

و این حضور حماسی امت شهید پرور بود که با حمایت قاطع از رهبر و مراد خود تمام آنها را یکی پس از دیگری نقش برآب کرده و در نطفه خفه و سرکوب کردند . اما روز نهم دی که به روز بصیرت نیز نامگذاری شد ، پیروزی دیگری بود که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب در تاریخ ماند چراکه ریشه در بصیرت ملت بزرگ ایران داشت.

بنا به اعتراف بوق های تبلیغاتی و رسانه ای غربی این سیل عظیم جمعیت حاضر در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ، بعد از حضور در بدرقه امام جان ها خمینی کبیر ( ره ) حرکتی بس عظیم و بی سابقه بود که حاصل از درک و بصیرت این مردم بزرگ بود که حاضر نبودند آزادی را که با خون تک تک شهدای وطن به ثمر رسیده بود را بار دیگر با سلطه زورمداران غربی تعویض کنند.

در روایات بسیاری وارد شده است که فضیلت زیارت امام حسین (ع) معادل حج عمره و جهاد و بلکه به مراتب بالاتر و افضل است و باعث مغفرت و سبکی حساب و بالا رفتن درجات و اجابت دعاها است و موجب طول عمر و حفظ بدن و مال و زیاد شدن روزی و برآمدن حاجات و برطرف شدن غصه ها و گرفتاری ها است و ترک آن سبب نقصان دین و ایمان و ترک حق بزرگی از پیامبر اکرم (‌ص) است.

یکی از مباحثی که در زندگی می بایست به آن توجه گردد، شتابزدگی و یا همان عجله است.
این صفت مذموم اخلاقی،اگر چه برای همه اقشار جامعه چه فردی و چه اجتماعی آثار سوء فراوانی دارد،لکن در مدیریت منشاء خطرات و زشتی های بیشتری خواهد بود.بخش عمده و قابل توجه ای از مشکلات و نابسامانی هائی که در حوزه مدیریت و بیشتر در بخش مدیریت اجرائی رخ می دهد ، ناشی از همین خلق است.
در همین رابطه باید به فرمان حضرت مولا به مالک اشتر توجه کنیم که فرمود(( ای مالک،بترس از شتابزدگی در کارها،پیش از آنکه زمانش فرا رسد ))

با رسیدن 17 مرداد ماه و سالگرد خبرنگار شهید محمود صارمی ، روزی را ارج می نهیم که هزاران صارمی پرچم رسالت خبرنگاری را برافراشته و اینبار در جبهه ای بس مهمتر و در پشت مرزهای شیشه ای با مهمات ذهن و قلم و پشتکار و در حوزه ارتباطات ،‌نقش خطیر خود را ایفا می کنند.

در کهکشان لایتناهی مارشال مک لوهان که خیلی زودتر از تصور وی شکل گرفت ، خبرنگاران بفرموده رهبر فرزانه انقلاب افسران جنگ نرم هستند که با هوش و ذکاوت و تیزبینی وقلم توانای خود پادزهر حملات زهرآگین غول های رسانه ای غرب و استکبار جهانی را خنثی کنند.